Анна Савчук

"Сподіваюся, що ви будете кайфувати від нашого бренду так, як я кайфувала під час створення цих панчіх для вас"

Shur Shur - український люкс-бренд панчіх, заснований у грудні 2018 року Анею Савчук.

Місія бренду полягає в тому, щоб відродити традицію носіння панчіх у повсякденному житті: у будь-яку погоду, з будь-якого приводу, у будь-якому віці й під будь-який стиль.

Головна цінність Shur Shur - турбота, а турбота бренду - у деталях.

В упаковці,

яка показує наше ставлення до продукту. Коробка від Shur Shur - це як скринька з коштовностями, де ми зберігаємо те, що нам дороге. Наприклад, перші фотографії дитини, зняті на Polaroid, або улюблену шовкову хустинку, яка нагадує про перше побачення. Але не соромтеся використовувати свою уяву! Ідеї щодо використання упаковки можна знайти в брошурі, яку вкладаємо в кожну коробку.

У талісмані,

який має магічне значення і дає її власниці досконалість, незалежність і жіночу силу. Його ми вишиваємо на тильній стороні правої ноги. З Shur Shur ти можеш "не вдягати шпильку на день", бо в тебе є свій талісман, який тебе оберігає. Ти можеш сміливо одягати панчохи на важливі зустрічі, укладення контрактів, побачення, і день буде твій!

В інтимності.

Ніхто не торкається панчіх без рукавичок, окрім тебе.В оригінальному подарунку, продуманому до дрібниць. Це і листівка, і ефектне пакування, і люкс-продукт, який завершує наш фірмовий аромат.Ми створили перший аромат для панчіх. Раніше у тебе були звичайні панчохи, а тепер панчохи з унікальним ароматом.

У натхненні.

В Instagram ми ділимося ідеями, як і під що носити панчохи за допомогою рубрики #тутмоглибутиshurshur. А якщо хочеш поділиться своїм луком за кермом, для початку, безпечно припаркувавшись, переходь за хештегом #shurshururзакермом.Вся команда Shur Shur працює для того, щоб ти кайфувала. А від цього кайфуємо вже і ми.